WP-Members 2.9.3 - en to sk translation catalogue (178 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Options
sk: Možnosti

en: Fields
sk: Polia

en: Dialogs
sk: Dialógové okná

en: Emails
sk: E-mailov

en: Your WP settings allow anyone to register - this is not the recommended setting.
sk: Vaša WP nastavenie umožňuje, aby niekto zaregistrovať - to nie je odporúčané nastavenie.

en: You can %s change this here %s making sure the box next to "Anyone can register" is unchecked.
sk: Môžete% s to zmeniť tu% s to, aby políčko "Každý sa môže zaregistrovať" je aktívny.

en: This setting allows a link on the /wp-login.php page to register using the WP native registration process thus circumventing any registration you are using with WP-Members. In some cases, this may suit the users wants/needs, but most users should uncheck this option. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
sk: Toto nastavenie umožňuje odkaz na / wp-login.php stránke zaregistrovať pomocou WP natívne proces registrácie a tým obísť žiadny záznam, ktorý používate s WP-poslancov. V niektorých prípadoch to môže vyhovovať používateľom wants/potreby, ale väčšina užívateľov by odškrtnite túto voľbu. Ak nemáte toto nastavenie zmeniť, môžete zvoliť ignorovanie týchto varovných správ v rámci WP-poslancov nastavenia.

en: Your WP settings allow anyone to comment - this is not the recommended setting.
sk: Vaša WP nastavenie umožňuje, aby niekto komentár - to nie je odporúčané nastavenie.

en: You can %s change this here %s by checking the box next to "Users must be registered and logged in to comment."
sk: Môžete %s to zmeniť tu %s zaškrtnutím políčka vedľa "Používatelia musia byť registrovaný a prihlásený komentovať."

en: This setting allows any users to comment, whether or not they are registered. Depending on how you are using WP-Members will determine whether you should change this setting or not. If you do not change this setting, you can choose to ignore these warning messages under WP-Members Settings.
sk: Toto nastavenie umožňuje používateľom akékoľvek pripomienky, či už sú alebo nie sú zaregistrovaní. V závislosti od spôsobu používania WP-členov určí, či by ste mali zmeniť toto nastavenie, alebo nie. Ak nemáte toto nastavenie zmeniť, môžete zvoliť ignorovanie týchto varovných správ v rámci WP-poslancov nastavenia.

en: Your WP settings allow full text rss feeds - this is not the recommended setting.
sk: Vaša WP nastavenie umožňuje fulltextové RSS - toto nie je odporúčané nastavenie.

en: You can %s change this here %s by changing "For each article in a feed, show" to "Summary."
sk: Môžete %s to zmeniť tu %s tým, že mení "U každého článku v krmivách, ukazujú," na "Celková."

en: Leaving this set to full text allows anyone to read your protected content in an RSS reader. Changing this to Summary prevents this as your feeds will only show summary text.
sk: Ponechanie tejto sady k úplnému zneniu umožňuje každému si prečítať chráneného obsahu v RSS čítačke. Zmena na súhrn bráni to ako zdroja sa zobrazí len súhrnné text.

en: You have set WP-Members to hold registrations for approval
sk: Nastavili ste WP-členovia držať zápisov na schválenie

en: but you have not changed the default message for "Registration Completed" under "WP-Members Dialogs and Error Messages."  You should change this message to let users know they are pending approval.
sk: ale vy ste nezmenili predvolené správu pre "Registrácia dokončená" v "WP-Členov dialógy a chybové hlásenia." by ste mali zmeniť túto správu dať používateľom vedieť, že sa čaká na schválenie.

en: You have set WP-Members to turn off the registration process
sk: Nastavili ste WP-členovia vypnúť registračný proces

en: but you also set to moderate and/or email admin new registrations.  You will need to set up a registration page for users to register.
sk: ale tiež nastaviť až stredne závažné a/alebo e-mailovej admin nových registrácií. Budete musieť nastaviť registračnej stránky pre užívateľa sa zaregistrovať.

en: You have turned on reCAPTCHA
sk: Zapli ste reCAPTCHA

en: but you have not entered API keys.  You will need both a public and private key.  The CAPTCHA will not display unless a valid API key is included.
sk: ale vy ste nezadali API kľúča. Budete potrebovať obaja verejný a súkromný kľúč. CAPTCHA sa nezobrazí, ak platné API kľúč je súčasťou dodávky.

en: Version:
sk: Verzia:

en: Follow
sk: Postupujte

en: Manage reCAPTCHA Options
sk: Spravovať reCAPTCHA možnosti

en: reCAPTCHA is a free, accessible CAPTCHA service that helps to digitize books while blocking spam on your blog.
sk: ReCaptcha je zadarmo, prístupný CAPTCHA služba, ktorá pomáha pri digitalizácii kníh blokovanie nevyžiadanej pošty na svojom blogu.

en: reCAPTCHA asks commenters to retype two words scanned from a book to prove that they are a human. This verifies that they are not a spambot while also correcting the automatic scans of old books. So you get less spam, and the world gets accurately digitized books. Everybody wins! For details, visit the %s reCAPTCHA website%s
sk: ReCaptcha žiada commenters znovu zadávať dve slová naskenované z knihy preukázať, že sú ľudské. To potvrdzuje, že nie sú spambotmi zároveň opravuje automatické skenovanie starých kníh. Takže ste si menej spamu, a svet sa dostane presne digitalizované knihy. Všetci víťazí! Podrobnosti nájdete %s ReCaptcha stránky%s

en: reCAPTCHA Keys
sk: reCAPTCHA klávesy

en: reCAPTCHA requires an API key, consisting of a "public" and a "private" key. You can sign up for a %s free reCAPTCHA key%s
sk: ReCaptcha vyžaduje API kľúč, skladajúci sa z "verejnosť" a "súkromný" kľúč. Môžete sa zaregistrovať pre %s bez kľúča s ReCaptcha%s

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Private Key
sk: Súkromný kľúč

en: Choose Theme
sk: Vybrať tému

en: White
sk: Biela

en: Black Glass
sk: Čierneho skla

en: Clean
sk: Vyčistite

en: Restricted post (or page), displays above the login/registration form
sk: Vyhradené miesto (alebo stránky), zobrazí nad prihlasovacie/registračný formulár

en: Username is taken
sk: Brať meno

en: Email is registered
sk: E-mail je registrovaný

en: Registration completed
sk: Registrácia dokončená

en: User update
sk: Používateľom aktualizácie

en: Password changes
sk: Zmeny hesla

en: Username or email do not exist when trying to reset forgotten password
sk: Uživateľské meno alebo e-mail neexistujú pri pokuse o obnovenie zabudnutého hesla

en: Password reset
sk: Vynulovanie hesla

en: Dialogs and Error Messages
sk: Dialógové okná a chybových hlásení

en: You can customize the text for dialogs and error messages. Simple HTML is allowed %s etc.
sk: Môžete upraviť text dialógov a chybové správy. Jednoduché HTML je povolené %s atď

en: Terms of Service (TOS)
sk: Zmluvné podmienky služby (TOS)

en: Update Dialogs
sk: Aktualizácia Dialogs

en: WP-Members dialogs were updated
sk: WP-členovia dialógy boli aktualizované

en: New Registration
sk: Nový zápis

en: Registration is Moderated
sk: Registrácia je moderovaná

en: Registration is Moderated, User is Approved
sk: Registrácia je moderovaná, schválené používateľom

en: Password Reset
sk: Vynulovanie hesla

en: Admin Notification
sk: Admin oznámenia

en: Email Signature
sk: Podpis e-mailu

en: Email Messages
sk: E-mailové správy

en: You can customize the content of the emails sent by the plugin.
sk: Môžete prispôsobiť obsah e-mailov odoslané plugin.

en: A list of shortcodes is available here.
sk: Tu je k dispozícii zoznam shortcodes.

en: Set a custom email address
sk: Nastaviť vlastnú e-mailovú adresu

en: (optional)
sk: (voliteľné)

en: Set a custom email name
sk: Nastaviť názov vlastného e-mailu

en: Subject
sk: Predmet

en: Body
sk: Telo

en: Update Emails
sk: Aktualizácia e-mailov

en: WP-Members emails were updated
sk: WP-členovia e-maily boli aktualizované

en: WP-Members fields were updated
sk: WP-členovia polia boli aktualizované

en: Field Label is required for adding a new field. Nothing was updated.
sk: Označenie poľa je potrebné pridať nové pole. Nič bol aktualizovaný.

en: Option Name is required for adding a new field. Nothing was updated.
sk: Názov voľby sa vyžaduje pre pridáte nové pole. Nič bol aktualizovaný.

en: Field Label
sk: Označenie poľa

en: Option Name
sk: Názov voľby

en: Field Type
sk: Typ poľa

en: text
sk: textu

en: textarea
sk: Textarea

en: checkbox
sk: Checkbox

en: dropdown
sk: Rozbaľovací zoznam

en: password
sk: heslo

en: Display?
sk: Zobraziť?

en: Required?
sk: Vyžadováno?

en: For dropdown, array of values:
sk: Pre rozbaľovacie pole hodnôt:

en: Options should be Option Name|option_value,
sk: Možnosti by mala byť možnosť Name|option_value

en: Visit plugin site for more information
sk: Môžete tiež navštíviť lokalitu plugin pre ďalšie informácie

en: Manage Fields
sk: Spravovať polia

en: Determine which fields will display and which are required.  This includes all fields, both native WP fields and WP-Members custom fields.
sk: Určiť, ktoré polia budú zobrazovať a ktoré sú povinné. To zahŕňa všetky odbory, a to ako pôvodné WP oblasti a WP-Members vlastné pole.

en: (Note: Email is always mandatory and cannot be changed.)
sk: (Poznámka: Email je vždy povinné. a nemôžu byť zmenené.)

en: Add/Delete
sk: Pridať a odstrániť

en: Checked?
sk: Skontrolovať?

en: Delete
sk: Odstrániť

en: (Email cannot be removed)
sk: (E-mailu sa nedá odstrániť)

en: Registration IP
sk: IP @ registrácie

en: Update Fields
sk: Aktualizácia polí

en: Manage Options
sk: Spravovať možnosti

en: Block Posts by default
sk: Blok miest v predvolenom nastavení

en: Note: Posts can still be individually blocked or unblocked at the article level
sk: Poznámka: Príspevky môžu ešte byť individuálne blokovať alebo odblokovať na článok úrovni

en: Block Pages by default
sk: Blokovať stránky v predvolenom nastavení

en: Note: Pages can still be individually blocked or unblocked at the article level
sk: Poznámka: Stránky môžu byť ešte samostatne zablokovať alebo odblokovať na článok úrovni

en: Show excerpts
sk: Zobrazenie ukážky

en: Shows excerpted content above the login/registration on both Posts and Pages
sk: Ukazuje výňatok obsah nad prihlásenie/registráciu na obidvoch pôšt a Pages

en: Notify admin
sk: Oznámiť admin

en: Moderate registration
sk: Mierny registrácie

en: Holds new registrations for admin approval
sk: Vlastní nových registrácií schvaľovania admin

en: Turns on CAPTCHA for registration
sk: Zapne CAPTCHA, registrácie

en: Time-based expiration
sk: Skončenie časového

en: Allows for access to expire
sk: Umožňuje prístup k uplynie

en: Trial period
sk: Skúšobné obdobie

en: Allows for a trial period
sk: Umožňuje skúšobnú dobu

en: Ignore warning messages
sk: Ignorovanie upozornení

en: Ignores WP-Members warning messages in the admin panel
sk: Ignoruje WP-členovia upozorňujúcich hlásení v admin panel

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Update Settings
sk: Aktualizovať nastavenia

en: WP-Members settings were updated
sk: WP-členovia nastavenia boli aktualizované

en: Activated?
sk: Aktivovaný?

en: Subscription
sk: Predplatné

en: Expires
sk: Uplynie

en: Registered
sk: Registrované

en: WP-Members Additional Fields
sk: WP-členovia ďalšie polia

en: (required)
sk: Vyžadováno?

en: Activate this user?
sk: Aktivovať tomuto používateľovi?

en: Reactivate this user?
sk: Opätovná aktivácia tomuto používateľovi?

en: Deactivate this user?
sk: Deaktivácia tomuto používateľovi?

en: IP @ registration
sk: IP @ registrácie

en: Export
sk: Vývoz

en: Change Password
sk: Zmena hesla

en: Update Password
sk: Aktualizácia hesla

en: Reset Forgotten Password
sk: Obnovenie zabudnutého hesla

en: Forgot password?
sk: Zabudli ste heslo?

en: Click here to reset
sk: Kliknite sem, ak chcete obnoviť

en: New User?
sk: Nový užívateľ?

en: Click here to register
sk: Kliknite tu pre registráciu

en: Required field
sk: Povinné pole

en: Choose a Username
sk: Vyberte meno

en: Please indicate that you agree to the %s TOS %s
sk: Prosím uveďte, že súhlasíte s %s TOS %s

en: There was an error with the CAPTCHA form.
sk: Vyskytla sa chyba s CAPTCHA formou.

en: Edit Your Information
sk: Upraviť vaše informácie

en: Sorry, %s is a required field.
sk: Je nám ľúto, ale %s je názov požadovaného poľa.

en: Login Failed!
sk: Prihlásenie zlyhalo!

en: You entered an invalid username or password.
sk: Zadali ste neplatné meno používateľa alebo heslo.

en: Click here to continue.
sk: Kliknite tu pre pokračovať.

en: Edit My Information
sk: Upraviť moje informácie

en: You are logged in as %s
sk: Ste prihlásený ako %s

en: Begin using the site.
sk: Začať pomocou lokality.

en: Password fields cannot be empty
sk: Polia heslo nemôže byť prázdne

en: Sorry, username is a required field
sk: Je nám ľúto, ale username je názov požadovaného poľa

en: The username cannot include non-alphanumeric characters.
sk: Užívateľské meno nemôže obsahovať iné ako alfanumerické znaky.

en: You must enter a valid email address.
sk: Musíte zadať platnú e-mailovú adresu.

en: You must complete the CAPTCHA form.
sk: Musíte vyplniť formulár CAPTCHA.

en: We were unable to validate the public key.
sk: Boli sme schopní overiť verejným kľúčom.

en: We were unable to validate the private key.
sk: Boli sme schopní overiť súkromný kľúč.

en: The challenge parameter of the verify script was incorrect.
sk: Parameter výzva skriptu overiť bola nesprávna.

en: The CAPTCHA solution was incorrect.
sk: CAPTCHA riešenie bolo nesprávne.

en: The parameters to verify were incorrect
sk: Parametre na overenie boli nesprávne

en: reCAPTCHA API keys are tied to a specific domain name for security reasons.
sk: ReCaptcha API kľúče sú viazané na konkrétne doménové meno z bezpečnostných dôvodov.

en: The reCAPTCHA server was not reached.  Please try to resubmit.
sk: ReCAPTCHA servera nebol dosiahnutý.  Prosím, skúste znovu.

en: Login Failed!<br />You entered an invalid username or password.
sk: Prihlásenie zlyhalo! < br / > zadané neplatné meno používateľa alebo heslo.

en: log in
sk: prihlásenie

en: Forgot?
sk: Zabudli ste?

en: click here to log out
sk: Kliknite tu pre odhlásenie

en: Login Status
sk: Stav prihlásenia

en: Title:
sk: Názov:

en: Terms of Service
sk: Zmluvné podmienky služby

en: %sclose%s
sk: % sclose % s

en: %sprint%s
sk: % sprint %s

en: First Name
sk: Krstné meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: City
sk: Mesto

en: State
sk: Štát

en: Country
sk: Krajina

en: Day Phone
sk: Deň telefón

en: Website
sk: Webová stránka

en: AIM
sk: CIEĽOM

en: Jabber/Google Talk
sk: Jabber a Google Talk

en: Biographical Info
sk: Biografické Info

en: TOS
sk: PREVÁDZKOVATELIA V ODVETVÍ TELEKOMUNIKÁCIÍ

en: Sorry, that username is taken, please try another.
sk: Je nám ľúto, tak├⌐to pou┼╛├¡vate─╛sk├⌐ meno prijaté, skúste iné.

en: Sorry, that email address already has an account.<br />Please try another.
sk: Ospravedlňujeme sa, že e-mailová adresa už účet. <br /> Skúste prosím iný.

en: Your information was updated!
sk: Vaše informácie bolo aktualizované!

en: Passwords did not match.<br /><br />Please try again.
sk: Heslá urobil nie zápas. < br / > < br / > prosím skúste to znova.

en: Password successfully changed!<br /><br />You will need to re-login with your new password.
sk: Heslo bolo úspešne zmenené! <br /> <br /> Budete musieť znova prihlásiť pomocou nového hesla.

en: Either the username or email address do not exist in our records.
sk: Uživateľské meno alebo e-mail adresa v našich záznamov neexistuje.

en: Password successfully reset!<br /><br />An email containing a new password has been sent to the email address on file for your account. You may change this random password then re-login with your new password.
sk: Heslo bolo úspešne obnoviť! <br /> <br /> E-mail obsahujúci nové heslo bolo odoslané na e-mailovú adresu, na súbore vášho účtu. Môžete zmeniť toto náhodné heslo, potom re-prihlásenie s novým heslom.
